Euroalused on tugevad, mitmekülgsed ja neid leidub peaaegu igas laos üle maailma. Pärast esmast kasutust kaubavedudel on neil alustel veel palju pakkuda. Enne kui mõtlete nende ära viskamisele, kaaluge järgmist viite loovat ja praktilist viisi kuidas anda vanadele euroalustele uus elu! 

Mööbel

Kasutatud euroalustest mööbli valmistamine on mitte ainult soodne vaid ka keskkonnasõbralik. Alates lihtsatest aiatoolidest kuni keerukate voodiraamideni – võimalused on lõputud. Võite neid kasutada ka köögilaudade, diivanilaudade või isegi riiulitena, lisades oma kodule maalähedast võlu. Mõned lihtsad projektid mida algajad proovida võiksid hõlmavad alusest valmistatud lillekaste või lihtsaid istumispinke. Kui teil on rohkem kogemusi puutöö alal, võite võtta ette ambitsioonikamaid projekte, nagu kokkupandavad söögilauad või isegi peenrad teie aias.

Kasutatud euroalused mööblina

Loe ka meie blogist kuidas euroaluseid värvida!

Aiatöö

Rohenäppudele pakuvad euroalused suurepärast võimalust vertikaalsete aedade loomiseks. Vertikaalne aed on ruumisäästlik lahendus taimede kasvatamiseks ja see võib olla kaunis lisand igale välis- või siseseinale. Samuti võivad euroalused toimida suurepäraste kompostikastidena, aidates teil taaskasutada orgaanilisi jäätmeid ja rikastada oma aiamulda.

Kasutatud euroalused aias

Kunst ja käsitöö

Kasutatud euroalused pakuvad kunstnikele ja meisterdajatele lõuendi, millel oma loovust rakendada. Aluseid saab kasutada suurteks maalideks, seinakaunistusteks või isegi põrandalampideks. Neid on lihtne värviga töödelda, põletada või isegi lõigata erinevateks kujunditeks, mis sobivad teie kujundusideedega.

Sündmuste korraldamine

Kas planeerite pulma või õuepidu? Kasutatud euroalused võivad olla stiilseks ja funktsionaalseks lisandiks teie ürituse dekoratsioonile. Nad lisavad maalähedast võlu ja on ideaalsed näiteks istumisalade, lauapindade või isegi ajutiste seinte loomiseks.

Taaskasutus ja taastamine

Kui olete rohkem praktilise meelega, võite kaaluda euroaluste taastamist ja nende tagasitoomist tööstuslikku ringlusse. Sageli vajavad alused vaid väikest parandust või tugevdamist, et neid saaks uuesti kasutada kaupade ladustamiseks ja transportimiseks. See mitte ainult ei vähenda jäätmeid, vaid võib olla ka kuluefektiivne lahendus ettevõtetele.

Euroaluste taaskasutamine ei ole mitte ainult jätkusuutlik valik, vaid ka suurepärane võimalus lisada oma elule ja ümbrusele isikupära. Alustades lihtsatest projektidest ja liikudes edasi keerukamate ettevõtmisteni. Nii et järgmine kord, kui näete kasutatud euroalust, mõelge sellele mitte kui prügile, vaid kui võimalusele midagi uut luua!

Kõigi reusemypack.com poolt pakutavate kasutatud euroalustega saate tutvuda siin.

Hetkel on valikus kolm mõõtu:

  1. 100X100CM
  2. 120X80CM
  3. 60X80CM

Lõpetame raiskamise. Läbi euroaluste taaskasutuse panustate puhtamasse keskkonda! Teie kliendid, koostööpartnerid ja töötajad hindavad sedalaadi vastutustundlikkust- ja ka endal on hea tunne õige asja tegemise pärast.