200-liitriste metallvaatide võimalikud kasutuskohad

Keemia-, nafta-, farmaatsia-, põllumajandus- ja teistes tööstusharudes on 200-liitrised metallvaadid laialdaselt kasutusel. Nende standardiseeritud tugev konstruktsioon, soodne hind, suurus ja vastupidavus muudavad need ideaalseks vedelike, pulbrite ja isegi tahkete materjalide hoiustamiseks ja transportimiseks.

200L metallvaatide mitmekülgsus on muljetavaldav. Siin pilguheit nende laia rakendusala poole:

 • Lahustid ja happed
  Metallvaadid on ideaalsed mitmesuguste lahustite, hapete ja teiste keemiliste ainete hoidmiseks tööstusprotsessides.
 • Värvid ja pinnakatted
  Värvitööstuses pakuvad need vaadid turvalist ja usaldusväärset viisi erinevat tüüpi värvide, lakkide ja muu taolise hoidmiseks ja transportimiseks.
 • Kütused ja õlid
  Alates bensiinist kuni diiselkütuseni kasutatakse neid vaate mitmesuguste kütuste ohutuks hoidmiseks. Samuti on vaadid sobilikud määrdainete ja õlide hoidmiseks.
 • Jäätmete ladustamine
  Ohtlike jäätmete kõrvaldamine muutub lihtsamaks ja turvalisemaks kasutades metalvaate abil, mis on projekteeritud vastama rangematele tööstusstandarditele ja regulatsioonidele.
 • Põllumajanduslikud väetised
  Põllumajandusettevõtted kasutavad neid vaate väetiste hoidmiseks ja jaotamiseks.

Toiduainetööstus

Toiduainetööstuses kasutatavad metallvaadid peavad olema selleks otstarbeks spetsiaalselt loodud. Tuleb jälgida toiduainete pakenditele rakendatud sertifikaatide olemasolu.

 • Õlid
  Oliiviõli, taimeõli või muude toiduvalmistamise õlide puhul kasutatakse vaate turvaliseks hoiustamiseks ja transportimiseks.
 • Toidulisandid
  Siirupid, maitseained ja kontsentraadid on sageli ladustatud vaatidesse.

Toiduainetööstuses lisatakse sageli metallvaadi sisse kaitseks plastikust kott. See muudab vaadi puhastamise ja korduvkasutamise lihtsamaks.

Keskkonnasõbralikkus

Metallvaadid on taaskasutatavad ja ringlussevõetavad, aidates kaasa jätkusuutlikkusele erinevates tööstusharudes.

Tugev konstruktsioon ja lihtne transportida

Üks metallvaatide silmapaistvaid omadusi on nende konstruktsioon. Valmistatud kvaliteetsest terasest, on need ehitatud vastu pidama käitlemise, virnastamise ja transportimise koormustele. See vastupidavus tagab, et sisu jääb turvaliselt paika, olgu see siis ladustamisel laos, maantee- või meretranspordil.

Metallvaatide erinevad kaaned ja sisemine kaitsekiht

Metallvaatide kaasi on erinevat tüüpi. Enamikel juhtudel on kogu metallvaadi kaas vitsaga kinnitatud ja täielikult eemaldatav. Aga on ka vaate, millel on ainult ligikaudu 100mm läbimõõduga valamise ava.

Oluline on teada, et võimalik on tellida metallvaate sisemise lakikihiga, mis kaitseb vaati seestpoolt roosteramise vastu. Seega osad vaadid on sobilikud veebaasil toodetele. Samas sisemise kaitsekihiga vaadid ei ole sobilikud mitmetele kemikaalidele, sest need võivad kaitsekihi murendada ja vedeliku sisse satub kaitsekihi tükke.

Vaatide transport

Vaate transporditakse üldjuhul 120*120cm mõõdus alustel, sest siis mahub 4 vaati alusele. Vaatide tugev konstruktsioon võimaldab neid ladustada enamasti üksteise peale.

Tühja metallvaadi kaal on ligikaudu 20kg. Vaatide mõõdud sõltuvad mudelist, kuid näiteks võib nende diameeter olla 58cm ja kõrgus 90cm.

200-liitrine metallvaat on laialt kasutusel mitmetes tööstusharudes. Selle vastupidavus, mitmekülgsus ja ökoloogilisus muudavad selle usaldusväärseks valikuks hoiustamise ja transpordivajadusteks. Olgu tegemist keemiaga, õlidega, farmaatsia- või toiduainetoodetega, pakuvad need vaadid turvalist ja usaldusväärset lahendust. Vastupidavuse ja praktilisuse ristumiskohas seisab 200L metallvaat kui oluline tööriist kaasaegse tööstuse jaoks.

Kui vajate usaldusväärseid hoiustamis- ja transpordilahendusi, siis tutvuge meie pakutavate metallvaatidega siin.

Metallvaadid