Transpordi efektiivsuse ja kaupade ohutu kohaletoimetamise tagamiseks on oluline mõista eri tüüpi veokite ja haagiste mõõtmeid ning mahutavust. Standardse poolhaagise (rahvakeeli rekka) pikkus ligikaudu 13.6 meetrit, laius kuni 2.45 meetrit ja kõrgus umbes 2-7 (2.5-3 meetrit). Sellised mõõtmed määravad, kui palju kaupa saab korraga transportida, mis on oluline logistiliste otsuste tegemisel ja transpordikulude optimeerimisel.

Kuidas ReuseMyPacki tooted sobituvad rekka mõõtmetega

ReuseMyPack pakub mitmesuguseid taaskasutatavaid ja keskkonnasõbralikke pakendilahendusi, sealhulgas aluseid ja pappkaste, mis on mõeldud kaupade transportimiseks ja ladustamiseks. Ettevõtte tootevalik hõlmab erinevaid aluseid (näiteks euroaluseid mõõtmetega 120x80cm) ja pappkaste mitmes mõõdus. Arvestades standardse veoki mõõtmeid, saame hinnata, kui palju neid tooteid mahub ühte rekkasse (poolhaagisesse).

Näide: aluste ja pappkastide mahutavus rekkas (poolhaagises)

Eeldades, et kasutame standardseid euroaluseid mõõtmetega 120x80cm, mahub ühte rekkasse teoreetiliselt kuni 33 alust, kui need paigutada ühe kihina. Pappkastide puhul sõltub mahutavus nende suurusest ja virnastamisviisist. Oluline on ka kaaluda kaupade kõrgust ja võimalikku ülekaalu, et mitte ületada veoki lubatud maksimaalset kandevõimet.

Jätkusuutlikkus ja logistiline tõhusus

ReuseMyPacki tooted ei paku mitte ainult keskkonnasõbralikke lahendusi pakendamiseks, vaid ka võimalust optimeerida kaupade transportimist, vähendades seeläbi transpordi jalajälge ja kulusid. Ettevõtte tootevaliku mitmekülgsus võimaldab kohandada pakendilahendusi vastavalt kauba eripärale ja veonõuetele, tagades, et kaubad jõuavad sihtkohta turvaliselt ja tõhusalt.

Rekka mõõdud