Pappkarbid on enim levinud lahenus kolimise lihtsustamiseks. Pappkarpide eelis alternatiivide ees on soodsam hind ja see, et kolitavad esemed võivad karpidesse jääda pikemaks ajaks (soodsa hinna tõttu ei pea karpe tagastama või mujal kasutusse võtma).

Alljärgnevalt on toodud 10 soovitust, millest karpidega kolimise soovitame lähtuda:

  1. Kolimiseks vajate erinevas suuruses kaste. 40*60*60cm mõõdus kasti mahub üks mantel või ca 100 raamatut. Kui panna ca 100 raamatut võib kasti kaal olla üle 30kg ja selle transportimine ebamugav ning kast võib puruneda. Raamatute ja muu raskema sisu jaoks kasutada väiksemaid ja tugevamaid kaste (ei sobi ühekordsest lainepapist kastid).
  2. Märkige kolimiskastidele nende sisu, et viia kohe õigesse tuppa.
  3. Õigesti pakitud kolimiskastid hõlbustavad laadimist ja mahalaadimist. Kui kastide ülemises osas on palju õhuruumi, siis ei saa kaste üksteise peale ladustada.
  4. Peale kolimist saate kaste uuesti kasutada muul eesmäril
  5. Kolimiskastide korralik märgistamine säästab aega sihtkohas asjade paigutamisel. Magamistoa asjad lähevad kohe magamistuppa, mitte kööki jne.
  6. Vältige liiga suurte kastide täitmist liiga raskete esemetega, et hõlbustada nende käsitsemist.
  7. Kastid, mille sees on õrnad esemed märgistage vastavalt.
  8. Karpide sees kasutage täitematerjali, et kolitavad esmesed ei hakkaks liikuma
  9. Hoidke kolimiskastid kuivas kohas, et vältida kahjustusi ja hallituse teket. Niiske pappkarp muutub pehmeks ja võib rebeneda.
  10. Vajate pakketeipi (et põhi kinni teipida) ja raskete kastide jaoks pakkekilet.

Papist kolimiskastid

Tutvuge meie pakutava kolimiskastide tootevalikuga siin.