Euroalused on universaalne lahendus paljudeks kaubaveo ja -ladustamise vajadusteks. Need on vastupidavad, mitmekülgsed ja taaskasutatavad. Kasutatavad euroalused on suurepärane võimalus säästa loodust ja vähendada keskkonnamõju.

Kui palju aitavad kasutatud euroalused loodust säästa?

Euroaluste tootmine on keskkonnasõbralik

Euroalused on valmistatud lehtpuust, mis on taastuv ressurss. Lehtpuidu tootmine ei ole nii energiamahukas kui okaspuude tootmine. Euroaluste tootmisel kasutatakse ka vähem kemikaale kui paljude muude pakendite tootmisel.

Euroalused on korduvkasutatavad

Euroalused on disainitud nii, et neid saaks korduvalt kasutada. See vähendab uute aluste tootmise vajadust, mis säästab loodusressursse ja energiat.

Euroalused on kergesti taaskasutatavad

Kui euroalused on oma eluea lõpus jõudnud, saab neid taaskasutada mitmesuguste toodete valmistamiseks, näiteks mööbli, ehitusmaterjalide või isegi kütuse.

Kasutatud euroaluste ostmine on keskkonnasõbralik valik

Kasutatud euroaluste ostmine on suurepärane võimalus säästa loodust ja vähendada keskkonnamõju. Kasutatavad euroalused on uute euroalustega võrreldes sageli odavamad, mis tähendab, et saate neid soetada ilma oma eelarvet oluliselt mõjutamata.

Reusemypacki kasutatud euroalused

Reusemypacki kasutatud euroaluste valiku leiab siit. Alused on läbinud kontrolli ja on heas seisukorras. 

Kui soovite säästa loodust ja vähendada keskkonnamõju, siis on kasutatud euroaluste ostmine suurepärane valik. Kasutatud euroalused on vastupidavad, mitmekülgsed ja keskkonnasõbralikud.

Hetkel on valikus kolm mõõtu:

  1. Kasutatud euroalus: 100X100CM
  2. Kasutatud euroalus: 120X80CM
  3. Kasutatud euroalus:60X80CM

Lõpetame raiskamise. Läbi euroaluste taaskasutuse panustate puhtamasse keskkonda! Teie kliendid, koostööpartnerid ja töötajad hindavad sedalaadi vastutustundlikkust- ja ka endal on hea tunne õige asja tegemise pärast.